Autorė Jurgita Gaukštė Šią vasarą perskaičiau Benedict Anderson knygą „Imagined Communities“. Ši knyga kviečia permąstyti, kaip suvokiame priklausymo jausmą – tiek nacionaliniu, tiek organizaciniu lygmeniu. Autorius teigia, kad nacionalinis identitetas…
Skaityti daugiau
Jurgita Gaukštė / L. Riaubaitės nuotr. „Rusija savo tikrąją, masinę ir mainstryminę „kultūrą“ pademonstravo Bučoje ir kituose nusiaubtuose miestuose . Dabar, deja, tai tapo ryškiausia Rusijos „kultūros“ vizitine kortele pasaulyje.…
Skaityti daugiau
„Sapnai - tai tramplinas, padedantis mums įžodint sunkiai išreiškiamus dalykus ir sunkiai nupasakojamas istorijas, sau ir vienas kitam“. Museumofdreams.org Kas yra Social Dreaming? – tai metodologija, kurios pradininkas yra Gordon Lowrence (1980). Social…
Skaityti daugiau
„Krizės visais laikais buvo kulminaciniai momentai, nulėmę evoliucinius pokyčius“ Kaip apibūdinti žodį krizė? Jared Diamond rašo apie žodžio „krizė“ kilmę iš anglų k. „crisis“, graikų k. „krisis“ ir „krino“, kurie…
Skaityti daugiau
Kaip keitėsi asmeninės ir organizacijų vertybės karantino laikotarpiu? Apie tai kalbamės LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ - žurnalistas Darius Matas ir aš, organizacijų konsultante Jurgita Gaukšte. - Kokių vertybių svarba…
Skaityti daugiau
Per kelis karantino mėnesius organizacijų kultūra patyrė neįtikėtiną vertybių pokytį, kuris dažniausiai organizacijose vyksta per 5–7 metus. Kaip keitėsi vertybių svarba iki Covid-19 ir karantino metu kalbėjomės su DELFI.lt. Rėmiausi…
Skaityti daugiau
Kodėl kultūra svarbi krizės laikotarpiu? Kaip kultūra ir vertybės keitėsi dėl COVID-19? Apie tai konsultantas Darius Pietaris ir aš, Jurgita Gaukštė, Emotika LIVE pokalbio podcast'e. Skyrėme laiko įžvalgoms iš Barrett…
Skaityti daugiau
Kodėl kultūra svarbi krizės laikotarpiu? Kaip kultūra ir vertybės keitėsi dėl COVID-19? Apie tai Emotika LIVE pokalbyje konsultantas Darius Pietaris ir aš, Jurgita Gaukštė. Skyrėme laiko įžvalgoms iš Barrett Values…
Skaityti daugiau