Jurgita Gaukštė

Esu organizacijų kultūros, vertybių ir lyderystės konsultantė – konsultuoju organizacijas šiose temose. Vedu lyderystės programas, grupines vadovų supervizijas ir konsultuoju individualiai. Įgyvendinau konsultacinius projektus tarptautinėse kompanijose šiuose verslo sektoriuose: energetikos, finansų, IT, logistikos, apgyvendinimo paslaugų, nepelno siekiančiose organizacijose, valstybinėse agentūrose, švietimo institucijose ir kt.

Dėstau iGrow institute. Dirbau lyderystės konsultante EMBA programose verslo mokyklose: IMD Business School (Šveicarija), CEIBS Business School (Kinija), tai geriausios verslo mokyklos savo šalyse. Esu tinklaraščio samoningalyderyste.lt/blogas autorė.

Turiu vadybos ir administravimo magistro laipsnį. 2021 baigiau ketverių metų organizacijų psichodinamikos studijas VU Medicinos fakultete. Esu Lietuvos Grupių santykių draugijos valdybos narė.

Ankstesnė patirtis. Vadovavimo komunikacijos komandoms patirtis Lietuvos ir tarptautinėse kompanijose (10 metų). ISM Fondo direktorė (7 metai), Valdybos narė American Friends of ISM (JAV, Čikaga).

Sertifikuota dirbti su šiomis metodologijomis:
– Barrett Values Centre (Belgija).
– Organizacijos psichologija: Darbas su suaugusiųjų grupėmis organizacijose, analitinis sisteminis požiūris (VU, Lietuva).
– Asmenybės tipologija MBTI (The Myers Briggs Type Indicator) ir konfliktų valdymas TKI (JK).
– Immunity to Change (JAV).
– Systemic Coaching (JK).

Apie mano kelią į konsultavimą galite rasti čia
vertybės lyderystė jurgita gaukštė
Susisiekime per:

Cultural Transformation Tools® (CTT), Belgija:

CTT1 sertifikatas – organizacijų kultūra ir vertybės

CTT2 sertifikatas – 360laipsnių lyderystės vertinimas, koučingas

Richard Barrett

Konsultavimo patirtis:

Lektorė ISM Vadovų magistrantūroje vertybėmis grįstos lyderystės tematikoje

Į ISM atvykstančių vadovų grupių iš Olandijos konsultantė

Lyderystės konsultantė ir vadovų koučingas EMBA programose IMD Business School (Šveicarija), CEIBS Business School (Kinija)

Lektorė asmenybės identiteto institute „iGrow“

Moterų lyderystės programos GIJA bendraautorė ir konsultantė

„Barrett Values Centre“ metodika: vertybės, kultūra, lyderystė.

Ši vertybių, kultūros ir lyderystės metodika plačiai naudojama pasaulyje. Šios metodikos tikslai:

  • Padėti žmonėms geriau pažinti save, siekti pusiausvyros ir darnos, bei gyventi gyvenimą, kuriame daugiau pilnatvės ir prasmės;
  • Matuoti ir vystyti žmonių grupių, organizacijų, bendruomenių kultūrą;
  • Matuoti ir vystyti komandos narių lyderystę.

„Barrett Values Centre“ asmeninį vertybių tyrimą jau atliko daugiau kaip 400 000 žmonių visame pasaulyje. Organizacijoms skirtą vertybių metodiką „Cultural Transformation Tools“ naudoja daugiau kaip 6000 organizacijų: verslo kompanijos, NVO, valstybinės institucijose, bendruomenės, mokyklos ir šalys. Lyderystės 360 laipsnių tyrimą atliko daugiau kaip 3000 vadovų 90 šalių, o tyrimo metodika išversta į daugiau kaip 50 kalbų.

Daugiau www.valuescentre.com

Organizacijų augimui

Organizacijos kultūros kūrimas yra nuolatinis procesas. Tačiau kai kuriose organizacijose ateina kritinis laikas, kada ypatingai/neatidėliotinai svarbu atkreipti dėmesį į vertybes ir kultūrą.

Daugiau apie tai

Asmeniniam augimui

Vertybės padeda eiti širdies keliu. Jei sieki geriau pažinti, kas tu esi, arba jauti, kad tavo poreikiai šiuo metu itin nutolę nuo realybės, svarbu sustoti ir peržiūrėti savo vertybes.

Daugiau apie tai

Esu „iGrow“ asmenybės identiteto instituto dėstytoja. Jeigu ne itin mėgstate tekstinę informaciją, pabandykite pajausti, apie ką kalbamės sesijų metu iš „iGrow“ sukurto video filmuko, pristatančio modulį „Vertybėmis grįstas gyvenimas“. Kiek tai įmanoma atskleisti per 1 minutę.