Skip to main content

Ciklo pradžia – metas atsinaujinti

Mums gyvybiškai svarbūs ciklai. Mums reikia žiemos, kad ateitų vasara. Kad atsinaujintume, išsigrynintume vėl ir vėl. Įsivadintume, kas mums svarbu, kokios mūsų asmeninės vertybės ir kurlink keliaujame – kad turėtume aistros gyventi. Nesvarbu, kokio ciklo pradžioje esate: pradedate naują profesinį kelią, naują rolę, naujus santykius,  ar naują etapą – sekanti užduotis kirta Jums!

vertybes lyderyste

Užduotis – asmeninės vertybės

Ciklo pabaigoje reflektuojame apie patirtis ir pamokas, kurias norime palikti praeityje, ir pamažu kreipiame žvilgsnį į ateitį. Ateitis bus tokia, kokie esame mes. Ją nulems tai, kas mums svarbu. Todėl ciklo pradžia itin geras laikas peržiūrėti savo vertybes. Kviečiu atlikti asmeninių vertybių užduotį ir skirti laiko refleksijai, ką galėtumėte keisti savo sprendimuose ir elgsenoje, kad labiau gyventumėte pagal savo vertybes. Dar geriau jei užduotį atlikę turėsite su kuo tai aptarti. Užduotį parsisiųsite pasaudę šį mygtuką:

ATSISIŲSKITE UŽDUOTĮ

Prasmingo susitikimo su savimi!

Užduotis parengta pagal „Barrett Values Centre“ metodinę medžiagą.

Išsamesnį asmeninį vertybių tyrimą galite atlikti mokamai čia

Jeigu norite palyginti savo asmenines vertybes su organizacijos, kreipkitės dėl individualios konsultacijos, jums bus atsiųsta išsamesnio tyrimo nuoroda. Daugiau apie individualias konsultaicijas čia

 

Taip pat apie asmenines vertybes kviečiu skaityti:

→ Lūžio taškas organizacijos kultūroje. Savasties praradimas ar galimybė atsinaujinti?

→ Žinių radijas: Įmonės vertybių svarba komunikuojant

→ Šeima – svarbiausia vertybė ne tik per Kalėdas

→ Viliaus Orvido pavyzdys: vertybės bei sąmoningumo lygiai