Apie mane

Jurgita Gaukštė

Esu sertifikuota „Barrett Values Centre“ konsultantė dirbti su vertybėmis, kultūra bei lyderyste. Esu atlikusi konsultacinius projektus Lietuvos bei tarptautinėse kompanijose šiuose verslo sektoriuose: finansų, IT, apgyvendinimo paslaugų, nepelno siekiančių organizacijų, valstybinių agentūrų, švietimo institucijų. Taip pat esu „Franklin Covey Lietuva“ lyderystės sprendimų konsultantė. Dėstau ISM Vadybos ir ekonomikos universitete Vadovų magistrantūros lyderystės bei organizacijų konsultavimo programose bei institute iGrow. Dirbu Lyderystės konsultante EMBA programose verslo mokyklose: IMD Business School (Šveicarija), CEIBS Business School (Kinija), Moscow School of Management SKOLKOVO (Rusija), tai geriausios verslo mokyklos savo šalyse.

Esu vadybos ir administravimo magistrė. Šiuo metu studijuoja podiplominėse studijose „Darbas su suaugusiųjų grupėmis organizacijose“ Vilniaus universiteto medicinos fakultete.

Ankstesnė patirtis. Turiu vadovavimo komunikacijos komandoms patirties Lietuvos ir tarptautinėse kompanijose (10 metų). Buvau ISM Fondo direktore (7 metai), atsakinga už santykių vystymą su suinteresuotomis šalimis, bendruomenės telkimą ir filantropijos tradicijų kūrimą ISM Universitete. Per 7 metus 1200 absolventų skyrė paramą fondui, o daugiau kaip 300 studentų gavo stipendijas studijuoti nemokamai. Esu American Friends of ISM (JAV, Čikaga) valdybos narė.

Patirties sritys: organizacijų kultūra, lyderystė ir vertybės; ryšių tarp komandos narių stiprinimas vertybių pagalba; vadovų koučingas ir konsultavimas; istorijų pasakojimas (angl. storytelling) asmeniniam augimui.

Apie mano kelią į konsultavimą galite rasti čia
Jurgita Gaukstiene vertybes lyderyste
Susisiekime per:

Cultural Transformation Tools® (CTT), Belgija:

CTT1 sertifikatas – organizacijų kultūra ir vertybės

CTT2 sertifikatas – 360laipsnių lyderystės vertinimas, koučingas

Richard Barrett

Konsultavimo patirtis:

Lektorė ISM Vadovų magistrantūroje vertybėmis grįstos lyderystės tematikoje

Į ISM atvykstančių vadovų grupių iš Olandijos konsultantė

Lyderystės konsultantė ir vadovų koučingas EMBA programoje, „Moscow School of Management SKOLKOVO“

Lektorė asmenybės identiteto institute „iGrow“

Moterų lyderystės programos GIJA bendraautorė ir konsultantė

„Barrett Values Centre“ metodika: vertybės, kultūra, lyderystė.

Ši vertybių, kultūros ir lyderystės metodika plačiai naudojama pasaulyje. Šios metodikos tikslai:

  • Padėti žmonėms geriau pažinti save, siekti pusiausvyros ir darnos, bei gyventi gyvenimą, kuriame daugiau pilnatvės ir prasmės;
  • Matuoti ir vystyti žmonių grupių, organizacijų, bendruomenių kultūrą;
  • Matuoti ir vystyti komandos narių lyderystę.

„Barrett Values Centre“ asmeninį vertybių tyrimą jau atliko daugiau kaip 400 000 žmonių visame pasaulyje. Organizacijoms skirtą vertybių metodiką „Cultural Transformation Tools“ naudoja daugiau kaip 6000 organizacijų: verslo kompanijos, NVO, valstybinės institucijose, bendruomenės, mokyklos ir šalys. Lyderystės 360 laipsnių tyrimą atliko daugiau kaip 3000 vadovų 90 šalių, o tyrimo metodika išversta į daugiau kaip 50 kalbų.

Daugiau www.valuescentre.com

Organizacijų augimui

Organizacijos kultūros kūrimas yra nuolatinis procesas. Tačiau kai kuriose organizacijose ateina kritinis laikas, kada ypatingai/neatidėliotinai svarbu atkreipti dėmesį į vertybes ir kultūrą.

Daugiau apie tai

Asmeniniam augimui

Vertybės padeda eiti širdies keliu. Jei sieki geriau pažinti, kas tu esi, arba jauti, kad tavo poreikiai šiuo metu itin nutolę nuo realybės, svarbu sustoti ir peržiūrėti savo vertybes.

Daugiau apie tai

Esu „iGrow“ asmenybės identiteto instituto dėstytoja. Jeigu ne itin mėgstate tekstinę informaciją, pabandykite pajausti, apie ką kalbamės sesijų metu iš „iGrow“ sukurto video filmuko, pristatančio modulį „Vertybėmis grįstas gyvenimas“. Kiek tai įmanoma atskleisti per 1 minutę.

6 / Savęs įprasminimas: vertybėmis grįstas gyvenimas – su dėst...

6 / Savęs įprasminimas: vertybėmis grįstas gyvenimas – su dėstytoja Jurgita Gaukstiene –„Pirmoje gyvenimo pusėje žmogus trokšta laimės, o antroje gyvenimo pusėje – prasmės ir pilnatvės. Ir todėl prieš keletą metų aš tapau sertifikuota „Barret Values Centre“ konsultante, nes vienas iš būdų, kaip aš randu prasmę, tai, kai padedu žmonėms pažinti save, priimti save, keistis”. – dalijasi Jurgita. Registracija nemokamai individualiai konsultacijai: http://igrow.lt/kontaktai/Inovatyvios asmeninio augimo studijos #kasaš #iGrowIdentitetoInstitutas

Posted by iGrow / Identiteto Institutas on 2017 m. rugsėjis 6 d.