Vertybių dirbtuvės

Mano vertybės.

Mano gyvenimas.

 

Rugpjūčio 13 d. 2020, 9.00-17.00 val. | Nida, Nidos meno kolonija

Mano vertybės.

Kas man svarbu ir ko man nebereikia.

Kas aš esu? – tai svarbiausias klausimas, į kurį gilinamės pasitelkę asmenines vertybes. Siekiant identifikuoti savo vertybes ir poreikius svarbu suvokti savo raidos stadijas, kodėl skirtinguose gyvenimo tarpsniuose vieni dalykai pasidaro svarbūs, o kiti tampa mažiau reikšmingi. Ne veltui sakoma: „We value what we need“.

Dirbtuvėse gilinsitės į savo poreikius bei vertybes pasitelkę R. Barrett 7 asmeninio sąmoningumo lygių modelį, atlikdami asmeninių vertybių peržiūrą ir individualias užduotis. Užduotys padeda atpažinti, iš kur atsineštos jūsų vertybės, kas jūs esate dabar ir kokia kryptimi norite toliau kurti savo gyvenimą. C. G. Jungas sakė: „Esame tai, ką darome, o ne tai, ką kalbame, kad padarysime“. Kaip ir vertybės yra tai, kuo gyvename, o ne kuo norėtume gyventi. Kviečiu susitikti su savimi ir paieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus?

Tikslai

– Susipažinti su vertybių ir sąmoningumo lygių samprata pagal R. Barrett

– Geriau pažinti save, stiprinti savo identitetą

– Identifikuoti asmenines vertybes ir atpažinti savo poreikius

– Mokytis gyventi pagal savo vertybes

Turinys

 • Susipažinsite su R. Barrett 7 sąmoningumo lygių modeliu bei vertybių samprata

Praktinės užduotys ir tyrimai:

 • Gilinsitės į savo motyvacijos priežastis
 • Atliksite asmeninį vertybių tyrimą bei užduotis su vertybėmis
 • Įsivertinsite, kurie jūsų sąmoningumo lygiai labiausiai išreikšti
 • Turimus įrankius galėsite panaudoti savo gyvenime ir darbe

Kam aktualu?

Dalyviams, kuriems pakeliui su vienu ar visais žemiau išvardintais apibūdinimais:

 • Mano amžius 30-45 metai
 • Man rūpi klausimas „Kas aš esu?“
 • Esu gyvenimo kryžkelėje, kai suprantu, kad privalau kažką keisti, tačiau dar nežinau, kaip.
 • Man rūpi, kaip puoselėti vertybes organizacijoje (nors dirbtuvės nukreiptos į asmenines vertybes, ši metodika taikoma organizacijose 90 šalių).

Nauda dalyviui

 • Dalyviai įgyja „akinius“, per kuriuos žiūrint atsiranda daugiau aiškumo apie tai, kas svarbu jų gyvenime.
 • Pateikiami praktiniai pavyzdžiai leidžia geriau suprasti vertybių ir elgsenos svarbą priimant sprendimus, suprantant savo motyvacijos priežastis.
 • Kiekvienas dalyvis atlieka R. Barrett asmeninį vertybių tyrimą, kurio dėka įsivardina vertybes bei suvokia poreikius, aktualius dabartiniame gyvenimo etape. Tai skatina keisti elgseną siekiant darnos tarp įsivaizduojamų ir realių vertybių, atveria galimybes asmeniniam augimui.

Po dirbtuvių dalyviai geriau suvokia savo identitetą, jaučia daugiau pilnatvės ir prasmės gyvenime.

Metodai

ir įrankiai

„Barrett Values Center“ metodologija skirta vertybių, kultūros, lyderystės vystymui. Atlikta daugiau kaip 4 mln. vertybių tyrimų; 94 šalyse; daugiau kaip 60 kalbų. Nors metodiką pasitelksime asmeniniam augimui, ji taip pat naudojama organizacijose versle, valstybinėse institucijose, NVO sektoriuje.

Dirbtuvėse atliekami asmeniniai bei tarpasmeniniai pratimai, asmeninis vertybių tyrimas, grįžtamasis ryšys iš kitų dalyvių, refleksija. Yra galimybė toliau gilinti savo žinias pasitelkus straipsnius bei knygas iš „Barrett Values Centre“.

Fasilitatorė Jurgita Gaukštė

Esu Jurgita Gaukštė, sertifikuota „Barrett Values Centre“, MBTI asmenybės tipologijos konsultantė. Esu atlikusi konsultacinius projektus tarptautinėse kompanijose šiuose verslo sektoriuose: energetikos, finansų, IT, apgyvendinimo paslaugų, nepelno siekiančios organizacijos, valstybinės agentūrose, švietimo institucijose.

Registracija

Dalyvio pateikti duomenys bus naudojami registracijos tvirtinimui, pavedimo informacijai pateikti bei tolimesnei komunikacijai.

Sutinku, kad dirbtuvių metu padarytomis mano nuotraukomis būtų pasidalinta Sąmoningalyderystė bei Jurgita Gaukštė socialiniuose tinkluose.

Dirbtuvių kaina

Ankstyvos registracijos kaina

170 Eur + PVM

užsiregistravus iki liepos 20 d.

190 Eur + PVM

registracijos terminas – rugpjūčio 7 d.

Kaina apima dalyvavimą vienos dienos dirbtuvėse (2020 m. rugpjūčio 13 d. 9.00-17.00 val.), dalyvių medžiagą bei vertybių tyrimą, maitinimą per kavos bei pietų pertraukas.

Apgyvendinimu rūpinasi patys dalyviai.

Norėdami dalyvauti, užpildykite registracijos formą. Per 1-2 dienas su jumis susisieksime ir atsiųsime informaciją pavedimui. Registracija tvirtinama apmokėjus dalyvio mokestį.

Vietų skaičius ribotas.

Kontaktai

Vieta

Dirbtuvės vyks Nidos meno kolonijoje. Tai transformuojanti vieta tarp marių ir jūros, tarp smėlio ir vandens, tarp praeities ir dabarties. Tarsi meditatyvinė erdvė, leidžianti sustabdyti akimirką, įsismelkianti vidun ir atverianti duris iš išorinio į vidinį pasaulį.

Adresas: E. A. Jonušo g. 3, Nida LT-93127 | Atidaryti žemėlapį Google maps

Nida – įkvėpimui