Vertybių dirbtuvės

Mano vertybės.

Mano gyvenimas.

 

Spalio 1 d. 2020, 9.00-17.00 val. | inTegra House

Mano vertybės.

Kas man svarbu ir ko man nebereikia.

Kas aš esu? – tai svarbiausias klausimas, į kurį gilinamės pasitelkę asmenines vertybes. Siekiant identifikuoti savo vertybes ir poreikius svarbu suvokti savo raidos stadijas, kodėl skirtinguose gyvenimo tarpsniuose vieni dalykai pasidaro svarbūs, o kiti tampa mažiau reikšmingi. Ne veltui sakoma: „We value what we need“.

Dirbtuvėse gilinsitės į savo poreikius bei vertybes pasitelkę R. Barrett 7 asmeninio sąmoningumo lygių modelį, atlikdami asmeninių vertybių peržiūrą ir individualias užduotis. Užduotys padeda atpažinti, iš kur atsineštos jūsų vertybės, kas jūs esate dabar ir kokia kryptimi norite toliau kurti savo gyvenimą. C. G. Jungas sakė: „Esame tai, ką darome, o ne tai, ką kalbame, kad padarysime“. Kaip ir vertybės yra tai, kuo gyvename, o ne kuo norėtume gyventi. Kviečiu susitikti su savimi ir paieškoti atsakymų į esminius gyvenimo klausimus?

Tikslai

– Susipažinti su vertybių ir sąmoningumo lygių samprata pagal R. Barrett

– Geriau pažinti save, stiprinti savo identitetą

– Identifikuoti asmenines vertybes ir atpažinti savo poreikius

– Mokytis gyventi pagal savo vertybes

Turinys

 • Susipažinsite su R. Barrett 7 sąmoningumo lygių modeliu bei vertybių samprata

Praktinės užduotys ir tyrimai:

 • Gilinsitės į savo motyvacijos priežastis
 • Atliksite asmeninį vertybių tyrimą bei užduotis su vertybėmis
 • Įsivertinsite, kurie jūsų sąmoningumo lygiai labiausiai išreikšti
 • Turimus įrankius galėsite panaudoti savo gyvenime ir darbe

Kam aktualu?

Dalyviams, kuriems pakeliui su vienu ar visais žemiau išvardintais apibūdinimais:

 • Mano amžius 30-45 metai
 • Man rūpi klausimas „Kas aš esu?“
 • Esu gyvenimo kryžkelėje, kai suprantu, kad privalau kažką keisti, tačiau dar nežinau, kaip.
 • Man rūpi, kaip puoselėti vertybes organizacijoje (nors dirbtuvės nukreiptos į asmenines vertybes, ši metodika taikoma organizacijose 90 šalių).

Nauda dalyviui

 • Dalyviai įgyja „akinius“, per kuriuos žiūrint atsiranda daugiau aiškumo apie tai, kas svarbu jų gyvenime.
 • Pateikiami praktiniai pavyzdžiai leidžia geriau suprasti vertybių ir elgsenos svarbą priimant sprendimus, suprantant savo motyvacijos priežastis.
 • Kiekvienas dalyvis atlieka R. Barrett asmeninį vertybių tyrimą, kurio dėka įsivardina vertybes bei suvokia poreikius, aktualius dabartiniame gyvenimo etape. Tai skatina keisti elgseną siekiant darnos tarp įsivaizduojamų ir realių vertybių, atveria galimybes asmeniniam augimui.

Po dirbtuvių dalyviai geriau suvokia savo identitetą, jaučia daugiau pilnatvės ir prasmės gyvenime.

Metodai

ir įrankiai

„Barrett Values Center“ metodologija skirta vertybių, kultūros, lyderystės vystymui. Atlikta daugiau kaip 4 mln. vertybių tyrimų; 94 šalyse; daugiau kaip 60 kalbų. Nors metodiką pasitelksime asmeniniam augimui, ji taip pat naudojama organizacijose versle, valstybinėse institucijose, NVO sektoriuje.

Dirbtuvėse atliekami asmeniniai bei tarpasmeniniai pratimai, asmeninis vertybių tyrimas, grįžtamasis ryšys iš kitų dalyvių, refleksija. Yra galimybė toliau gilinti savo žinias pasitelkus straipsnius bei knygas iš „Barrett Values Centre“.

Fasilitatorė Jurgita Gaukštė

Esu Jurgita Gaukštė, sertifikuota „Barrett Values Centre“, MBTI asmenybės tipologijos konsultantė. Esu atlikusi konsultacinius projektus tarptautinėse kompanijose šiuose verslo sektoriuose: energetikos, finansų, IT, apgyvendinimo paslaugų, nepelno siekiančios organizacijos, valstybinės agentūrose, švietimo institucijose.

Dalyvių atsiliepimai

Išsigryninau savo pagrindines vertybes ir aiškiai įsivardinau, apie ką jos ir ką man jos reiškia. Puiki atmosfera! Laikas praėjo nepastebimai. Praktinės užduotys labai įtraukiančios ir prasmingos.

Eglutė

Naujas įrankis savęs pažinimo kelionėje. Labai gyvas susitikimas, pilnas praktinių užduočių, padėjusių pasigilinti į vidines temas. Pasiūlymas – pratęsti programą, nes vienos dienos maža!

Ieva

Gavau asmeninį kompasą, kaip keliauti per gyvenimą ir pasiekti asmeninius tikslus.
Jau per pirmą valandą atsakiau sau, kodėl nerandu pilnatvės ir sutarimo su savimi, ką reikia daryti ir keisti.
Nuostabu! Širdingai dėkoju!

Arijus

Man svarbiausia, kaip sąmoningai aš galiu suvokti savo vertybes ir jų teigiamą ar neigiamą (!) įtaką savo pasirinkimuose. Viena diena yra per trumpai 🙂

Agnė

Dažnai žmonės savo vidumi jaučia, bet retai savimi pasitiki. Tik aš ir dar kartelį aš esu atsakinga už savo dabartį. Dėkingumo jausmas. Labai įdomios, iš pažiūros lengvos užduotys, tačiau jose atsiveria neregėti gyliai. Lauksiu pratęsimo.

Marina

Puikiai parinktoje erdvėje ir saugioje grupėje buvo atvira ir nuoširdu kalbėti vertybių tema.

Sonata

Buvo dieviška, kai jautiesi kupinoje pilnatvės ir lengvumo tėkmėje. Ačiū, Jurgita, Tu eini Didžiojo Mokytojo keliu!

Aneta

Vieta

Dirbtuvės vyks inTegra House.

inTegra House – tai natūralios gamtos ir architektūros oazė. Šią vietą kartais vadina kūrybos ir sąmoningumo namais, kuriuose per penkerius metus įvyko daugybė bendruomenes telkiančių ir sąmoningumą auginančių renginių. Ši vieta vos už valandos kelio nuo Vilniaus, tačiau ta valanda svarbi siekiant perkelti dėmesį iš išorinio pasaulio rutinos į vidinį pasaulį.

Adresas: inTegra House, Ežero g. 16, Subartėnų km., Elektrėnų sav. | Atidaryti žemėlapį Google maps

Akimirkos iš vykusių dirbtuvių Nidoje